Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ)

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ)

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ)

ПАТ «ПУМБ»

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) − це великий і надійний приватний банк, який вже протягом 20 років працює на українському фінансовому ринку і прагне надавати клієнтам високоякісні банківські послуги, сервіс, що постійно удосконалюється, та індивідуальний підхід.

ПУМБ входить в десятку найбільших банків України за ключовими фінансовими показниками.

Головний акціонер Банку − ТОВ «СКМ Фінанс» (92,24% акціонерного капіталу), частина групи СКМ, однієї з провідних українських промислових холдингових компаній, що відіграють ключову роль в економіці України і Східної Європи.

ПУМБ є універсальним банком, діяльність якого зосереджена на комерційних, роздрібних та інвестиційно-банківських операціях. ПУМБ прагне стати Банком Першого Вибору як для приватних осіб, так і для корпоративних клієнтів: фінансовим радником та помічником, який розуміє потреби і завдання клієнтів, передбачає очікування та потреби клієнтів, і пропонує ефективні рішення.

Загальноукраїнська регіональна мережа ПУМБ налічує 159 пункт продажів. Кількість корпоративних клієнтів ПУМБ перевищує 21 тис., а загальна кількість приватних клієнтів - перевищує 1,5 млн. осіб.

Контакти:

0 800 500 490 безкоштовно по Україні зі стаціонарних та мобільних телефонів 
+38 062 332 49 00 для міжнародних дзвінків